DYKTANDO (nie tylko) DLA MISTRZÓW

8 lutego 2018

W grudniu 22 chętnych uczniów z klas edukacji wczesnoszkolnej brało udział w Ogólnopolskim Konkursie DYKTANDO (nie tylko) DLA MISTRZÓW. Organizatorem był Instytut Rozwoju Oświaty w Warszawie. Sześcioro trzecioklasistów z naszej szkoły otrzymało wyróżnienia.

Kalina Kozak, Olaf Kolasa, Barbara Palicka, Weronika Kubala  – wszyscy z kl. IIId, których do zmagań z trudną polską ortografią przygotowała p. Dorota Wieczorek

oraz

Patryk Rajski i Maja Gorzelanna z kl. IIIa, których do zmagań z trudną polską ortografią przygotowała p. Bożena Rakowska.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a wyróżnieni uczniowie  książki. Koordynatorkami konkursu w szkole były panie Dorota Wieczorek i Teresa Czerniawska.