Zakończenie Tygodnia Misyjnego

3 listopada 2017
W niedzielę 29.10.2017 Koło Misyjne świętowało zakończenie Tygodnia Misyjnego.

Z tej okazji uczniowie przygotowali kiermasz z różnymi ozdobami oraz stroikami,które można było kupić przy świetlicy ,,Staś”a także wykonali wystawę fotograficzną, na której umieścili zdjęcia przedstawiające działalność grupy. Punktem kulminacyjnym tego dnia była uroczysta Msza św. z udziałem zaproszonego ks. Przemysława Janickiego (opiekuna koła na rekolekcjach i wyjazdach), podczas której uczniowie przygotowali śpiewy, czytania, modlitwy oraz scenkę z darami. Po Mszy św. członkowie Koła Misyjnego oraz zaproszeni goście udali się do salki parafialnej na poczęstunek (dziękujemy pizzerii De Facto za pyszną pizzę). Na koniec wolontariusze otrzymali Indeks Małego Misjonarza, w którym będą zdobywać i  gromadzić  sprawności po to, aby  po roku pracy otrzymać tytuł misjonarza konkretnego kontynentu. Wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu tej uroczystości, serdecznie dziękuję.

Krystyna Zamolska