GALA MISTRZÓW – SZKOŁA PODSTAWOWA

3 września 2017

Jak co roku w czerwcu w naszej szkole odbyła się uroczysta Gala Mistrzów. Jest to czas, w którym uczniowie, nauczyciele, dyrekcja i zaproszeni goście pochylają się nad najlepszymi  uczniami w szkole. W tym roku organizatorzy zabrali całą społeczność szkolną na łąkę…

Pośród kwiatów latały pszczółki  a z ula wyszedł król – dyrektor Romuald  Modrzyk – wszystko przy wyjątkowo radosnej muzyce: „I can see clear-ly now the rain has gone”.

Pszczółki, świerszcz Filip i pajęczyca Tekla wyczytywali nominowanych, a oto i lista najlepszych:

MISTRZ JĘZYKA POLSKIEGO:  Bartosz Modrzyk

MISTRZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO:  Magdalena Marciniak

MISTRZ MATEMATYKI: Bartosz Modrzyk

MISTRZ PRZYRODY: Bartosz Modrzyk

MISTRZ HISTORII: Bartosz Modrzyk, Mikołaj Soroko, Jan Bajor

MISTRZ  INFORMATYKI:  Wojciech Marzec

MISTRZ PLASTYKI: Alicja Puchalska

MISTRZ MUZYKI: Miszela Tkaczuk

MISTRZ  RELIGI: Natalia Zjawin

MISTRZ CZYTELNICTWA: Paulina Niedźwiedzka

W czasie uroczystości mogliśmy na moment przenieść się na szmaragdową wyspę  i podziwiać taniec irlandzki – grupę przygotowała pani Aleksandra Rogińska,  za co bardzo dziękujemy. Swój talent wokalny zaprezentowała  Maja Bilon, która cudownie wyśpiewała utwór „Wiosna” . Uroczystość zwieńczył występ najmłodszych uczennic. Klasa 2a edukacji wczesnoszkolnej długie godziny trenowała pod bacznym okiem wychowawczyni pani Bożeny Rakowskiej. Taniec, który zobaczyliśmy zachwycił wszystkich obecnych. Bardzo dziękujemy. Ogromne podziękowania kierujemy również do Pani Ani Niesułowskiej za pomoc i przepiękne dekoracje oraz Panu Bernardowi Łyżwińskiemu za oprawę muzyczną. Dziękujemy Panu Arkadiuszowi Dachowi za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

Gratulujemy Mistrzom i ich Rodzicom. Ogromne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców, która okazała jak zwykle swoją pomoc i hojność. W tym roku każdy Mistrz otrzymał nagrodę pieniężną ufundowaną właśnie przez Radę Rodziców.  Dziękujemy również dyrekcji Zespołu Szkół za pomoc w realizacji uroczystości.

Wszystkim, którzy swoją pracą i zaangażowaniem przyczynili  się do realizacji tej uroczystości  bardzo dziękujemy.

Marta, Monika i Ewa