Gala Mistrzów 2017 – Szkoła Podstawowa

21 czerwca 2017

Jak co roku w czerwcu w naszej szkole odbyła się uroczysta Gala Mistrzów. Jest to czas, w którym uczniowie, nauczyciele, dyrekcja i zaproszeni goście pochylają się nad najlepszymi uczniami w szkole. W tym roku organizatorzy zabrali całą społeczność szkolną na łąkę…

Pośród kwiatów latały pszczółki a z ula wyszedł król – dyrektor Romuald Modrzyk – wszystko przy wyjątkowo radosnej muzyce: „I can see clearly now the rain has gone”.

Pszczółki, świerszcz Filip i pajęczyca Tekla wyczytywali nominowanych, a oto i lista najlepszych:

MISTRZ JĘZYKA POLSKIEGO: Bartosz Modrzyk

MISTRZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO: Magdalena Marciniak

MISTRZ MATEMATYKI: Bartosz Modrzyk

MISTRZ PRZYRODY: Bartosz Modrzyk

MISTRZ HISTORII: Bartosz Modrzyk, Mikołaj Soroko, Jan Bajor

MISTRZ INFORMATYKI: Wojciech Marzec

MISTRZ PLASTYKI: Alicja Puchalska

MISTRZ MUZYKI: Miszela Tkaczuk

MISTRZ RELIGI: Natalia Zjawin

MISTRZ CZYTELNICTWA: Paulina Niedźwiedzka

W czasie uroczystości mogliśmy na moment przenieść się na szmaragdową wyspę i podziwiać taniec irlandzki – grupę przygotowała pani Aleksandra Rogińska, za co bardzo dziękujemy. Swój talent wokalny zaprezentowała Maja Bilon, która cudownie wyśpiewała utwór „Wiosna” . Uroczystość zwieńczył występ najmłodszych uczennic. Klasa 2a edukacji wczesnoszkolnej długie godziny trenowała pod bacznym okiem wychowawczyni pani Bożeny Rakowskiej. Taniec, który zobaczyliśmy zachwycił wszystkich obecnych. Bardzo dziękujemy.

Gratulujemy Mistrzom i ich Rodzicom. Ogromne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców, która okazała jak zwykle swoją pomoc i hojność. W tym roku każdy Mistrz otrzymał nagrodę pieniężną ufundowaną właśnie przez Radę Rodziców. Dziękujemy również dyrekcji Zespołu Szkół za pomoc w realizacji uroczystości.

Wszystkim, którzy swoją pracą i zaangażowaniem przyczynili się do realizacji tej uroczystości bardzo dziękujemy.

Marta, Monika i Ewa