Uwaga! Zbiórka ZSEE!

24 maja 2017

Od 24 do 26 maja (na korytarzu w budynku B) odbędzie się zbiórka ZSEE (zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego). Dodatkowo wychowawcy zbierają zużyty sprzęt w klasach (za największą ilość zebranego sprzętu przewidziane są nagrody)

Zbieramy małogabarytowe urządzenia AGD(np. odkurzacze, żelazka, tostery, frytkownice, miksery, młynki do kawy, suszarki do włosów, golarki); sprzęt teleinformatyczny i telekomunikacyjny (np. komputery, drukarki, laptopy,kalkulatory,telefony,komórki);sprzęt audiowizualny(np.radioodbiorniki, telewizory, dyktafony, magnetofony, kamery i odtwarzacze video, dvd, sprzęty hi-fi); świetlówki energooszczędne; baterie.

Zachęcamy do udziału w akcji, ponieważ porzucony i nie poddany recyklingowi zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, stanowi ogromne zagrożenie dla środowiska naturalnego.