DRUGI FESTYN RODZINNY

18 maja 2017

2 czerwca odbędzie się Drugi Festyn Rodzinny.  Już dziś zapraszamy do udziału w tej zabawie. W programie wiele atrakcji, m.in. Teatr Ognia z Bojadeł , występy dzieci z klas I-III oraz młodzieży, występ zespołu nauczycielskiego LECH-BEN&COMPANY, licytacje, loteria fantowa i wiele innych atrakcji.

Gościć będziemy również Pana Rafała Tasiemskiego – Mistrza Europy w kulturystyce , absolwenta naszej szkoły.

Imprezę rozpoczniemy Biegiem dla szkoły i zdrowia, na który gorąco zapraszamy. Klasa, która najliczniej wystąpi w biegu, otrzyma nagrodę, którą jest wyjazd do Parku Trampolin – SKOKOLOCO w Zielonej Górze. Wpisowe przyjmują wychowawcy klas.

Zachęcamy do wzięcia udziału w festynie. Zapraszamy również na naszą stronę na facebook’u: Samorząd Szkolny i Szkolne Koło Wolontariatu z Zespołu Szkół w Sulechowie.

Tam przekazujemy na bieżąco wszelkie informacje dotyczące festynu.