X Gminny Konkurs Patriotyczny

15 maja 2017

12 maja br reprezentacja naszej szkoły w składzie Grzybacz Dawid (kl. 6c), Jurewicz Michał (kl. 5d) i Soroko Mikołaj (kl. 5d) pod opieką p. Małgorzaty Modrzyk brała udział w X edycji Gminnego Konkursu Patriotycznego w Cigacicach pt.: „Kto Polskę miłuje gorąco i szczerze, ten czasu nie traci, do pracy się bierze”.

Zespoły uczniowskie ze Szkoły Podstawowej z Cigacic, Szkoły Podstawowej Nr 1 w Sulechowie i Zespołu Szkół w Sulechowie zmagały się z zadaniami sprawdzającymi wiedzę z dziejów i dziedzictwa kulturalnego Polski. Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły zaprezentowali bardzo wysoki poziom wiedzy i umiejętności z historii zajmując I miejsce. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sulechowie, zaś III miejsce przypadło gospodarzom. Zwycięska drużyna nagrodzona została brawami, słowami uznania, pucharem, okolicznościowymi dyplomami, pięknymi albumami i upominkami.