Rekolekcje w Świebodzinie

27 marca 2017

Oto relacja z naszych ostatnich rekolekcji w Świebodzinie, które odbyły się w dniach 10-12.03.2017.

Jak za każdym razem, tak i teraz to był dobrze przeżyty czas. Było nas sporo-52 osoby :-). Myślą przewodnią konferencji był najsłynniejszy prorok Starego Testamentu – Eliasz. Prowadzący rekolekcje, ks Przemysław Janicki, nie dość, że urzekał nas opowieściami o tym niezwykłym Bożym wysłańcu, to na dodatek podgrzewał atmosferę piekąc dla nas podpłomyk (taki, którym wdowa karmiła Eliasza ;-) ), palił ogień, budował ołtarze na których składaliśmy ofiarę oraz paliliśmy swoje bożki. My także nie próżnowaliśmy, ponieważ przygotowaliśmy scenkę przedstawiającą spotkanie Eliasza z Panem Bogiem na Górze Horeb.

Dziękuję wszystkim,dzięki którym te rekolekcje doszły do skutku, wszystkim rodzicom oraz uczestnikom.

[nggallery id=850].