KONKURS WIEM WSZYSTKO O AIDS/HIV

16 grudnia 2016

W grudniu obchodzimy Światowy Dzień Walki z AIDS.  Podejmując działania profilaktyki HIV/AIDS w naszej szkole został po raz kolejny zorganizowany konkurs „WIEM WSZYSTKO O AIDS/HIV”. W konkursie uczestniczyli uczniowie naszego gimnazjum. Największą wiedzą wykazali się:

I miejsce Laura Chmiel  z klasy  IB

II miejsce Wiktoria Zarówna z klasy III B

III miejsce  Wiktoria Dmytruk z klasy III B

IV miejsce Agata Murzicz z klasy z klasy I B

V miejsce Alicja Adamczewska z klasy III D

Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy a zdobywcy pięciu pierwszych miejsc nagrody książkowe.

Nad przebiegiem konkursu czuwali: Lidia Kożańska, pielęgniarka szkolna  Łucja Galek, Aleksandra Koszelowska- Gajek i Marta Twardowska.

W grudniu odbył się również w Zielonej Górze Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu, AIDS i Uzależnieniach. Uczennica naszego gimnazjum Kornelia Zjawin    z klasy I B zajęła III miejsce. Uczennice do konkursu przygotowała p. Lidia Kożańska