SZLACHETNA PACZKA NA FINISZU

8 grudnia 2016

Zakończyliśmy pakowanie Szlachetnej Paczki. Przygotowaliśmy ponad 40 paczek i paczuszek :-)   a to jeszcze nie wszystko. Dokładną ilość podamy, gdy dostaniemy ostatnie podarki.
Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję.

Dziękujemy rodzicom, uczniom, nauczycielom oraz wszystkim wolontariuszom, którzy pracowali przy pakowaniu podarków. Dziękujemy pedagogom szkolnym, za pomoc i cierpliwość przy gromadzeniu podarków.

Ogromnie dziękujemy rodzicom, którzy szczególnie wsparli tę akcję, dzięki którym spełnią się MARZENIA naszej rodziny :-) Nadchodzące święta będą dla niej przepełnione prawdziwym ciepłem, udało się bowiem sfinansować zakup pieca !!!

Specjalne podziękowania należą się również naszej wspaniałej młodzieży z klas 3B, 3A i 3C gimnazjum. To dzięki ich inicjatywie udało się uzbierać tak ogromną kwotę na zakup pieca. To oni zorganizowali zbiórkę pieniędzy oraz kawiarenkę. Od samego początku wierzyli, że się uda i ….. udało się !!!

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: W. Konstańczak, M. Maniarska, A. Zawartowska, D. Paluszak, A. Żytkowicz