WOJEWÓDZKI KONKURS Z FIZYKI pt. „Fizyka Sportu”

30 listopada 2016

Dnia 26.11.2016 r. na Uniwersytecie Zielonogórskim odbył się III etap konkursu wojewódzkiego z fizyki. Uczniowie naszej szkoły, którzy zakwalifikowali się do tego etapu to : Wiktoria Zarówna oraz Oskar Lange.  Uczniowie w pierwszej części rozwiązywali zadania fizyczne po czym zostali podzieleni na grupy i prezentowali swoje ciekawe projekty.

Reprezentanci naszej szkoły zajęli wysokie noty co przełożyło się na ich sukces. Oskar Lange zajął VI miejsce, które dało mu tytuł laureata, natomiast Wiktoria Zarówna zajęła IX miejsce uzyskując tytuł finalisty. Wszystkich uczestników było 51.

Opiekunami naszych uczniów byli: Pan Tomasz Skiba oraz Pani Agnieszka Dębowa.

Poza tym, że uczestniczy dostali nagrodę również szkoła otrzymała prezent w postaci zegara i mikrofonu do pracowni fizycznej.

GRATULACJE !!!