3 ŚWIĄTECZNY KONCERT CHARYTATYWNY

30 listopada 2016

Szkolne Koło Caritas oraz Wolontariat „Jesteśmy dla Ciebie” działający przy Zespole Szkół w Sulechowie  zaprasza  wszystkich bardzo serdecznie na koncert charytatywny, który odbędzie się 10 grudnia (sobota) o godz 16.00 w Sulechowskim Zborze. Przygotowują go uczniowie oraz nauczyciele z Zespołu Szkół.

Koncert dedykujemy św. p. Nikoli, która była naszą podopieczną przez kilka lat, a całkowity dochód przeznaczamy naszemu obecnemu podopiecznemu Tymkowi, który walczy z genetyczną, śmiertelną chorobą Krabbego.

TYMEK BARDZO POTRZEBUJE NASZEJ POMOCY

Przewidujemy wiele atrakcji w czasie koncertu:

– Licytacje atrakcyjnych przedmiotów, np. gogle żużlowca Piotra Protasiewicza, piłka nożna z autografami piłkarzy Reprezentacji Polski Euro 2016!!! i inne

– Loterię fantową, gdzie każdy los wygrywa

– Kiermasz ozdób świątecznych

– Pyszne ciasta i inne smakowitości

– NOWOŚĆ – domowe przetwory z klimatycznej spiżarni

Bilet wstępu tylko 5 złotych. W cenie biletu przewidziane losowanie atrakcyjnych nagród.

Osoby prywatne i firmy chcące wesprzeć naszą inicjatywę mogą kontaktować się z organizatorem koncertu p. Wiolettą Samociak 691703436