SADZENIE ŻONKILI

26 października 2016

20 i 21 października młodsi i starsi wolontariusze sadzili przed naszą szkołą cebulki żonkili i tulipanów. Było to zwieńczenie akcji Pola Nadziei, którą wspieramy każdego roku.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w to dzieło pomocy. Szczególnie dziękujemy świetlicy oraz uczniom edukacji wczesnoszkolnej za zaangażowanie i najliczniejsze wsparcie podopiecznych zielonogórskiego Hospicjum.

Dziękujemy wychowawczyniom: Izabeli Ławickiej, Małgorzacie Wieczorek, Elżbiecie Żok, Marioli Madejskiej, Agnieszce Pakos oraz Dagmarze Tworek, które mimo kapryśnej w tym roku aury, zasadziły symbolicznie żonkile wokół szkoły. Czekamy aż wiosną zakwitną i przypomną wszystkim o chorych i cierpiących, a także o naszych wielkich sercach!

Opiekunowie SKW i SU

M. Maniarska