Ludzie renesansu

16 września 2016

Klasa III B – mieszanka charakterów, osobowości, talentów. 27-osobowa, zgrana drużyna pod opieką p. Renaty Jędrosz.  Po średniej klasy na koniec drugiego roku nauki gimnazjum – 5,15 – można byłoby wywnioskować, że uczniowie nie odrywali nosów od książek

– nic bardziej mylnego! Wachlarz naszych zainteresowań jest szeroki: nie brakuje m. in. sportowców, muzyków i osób aktywnie włączających się w działalność Szkolnego Koła Wolontariatu czy Samorządu Szkolnego.  Chociaż klasa ma profil matematyczno-fizyczny, uczęszczają do niej prawdziwi ludzie renesansu, biorący udział w konkursach i projektach z każdej dziedziny – i osiągający w nich wysokie wyniki!
Trzeba przyznać, że robimy postępy: gdy na koniec pierwszego roku nauki w gimnazjum na środek nie wyszły dwie osoby z klasy, po drugim do kompletu brakowało tylko jednej. Tak wspieramy się nawzajem, by wszyscy z III B, kończąc gimnazjum, otrzymali świadectwa z „czerwonym paskiem”.
Wiktoria Dmytruk, III B

[nggallery id=711].