MISTRZOSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ W SULECHOWIE W MINISIATKÓWCE KLAS I SZKOŁY PODSTAWOWEJ

23 czerwca 2016

W dniu 22.06.2016 r. w hali sportowej, odbyły się Mistrzostwa Zespołu Szkół w Sulechowie wmini siatkówce klas 1 Szkoły Podstawowej. W zawodach wzięło udział 20 odważnych dzieci,które połączone w dwuosobowe drużyny rozegrały w sumie 45 spotkań.

cc

Zmagania zakończyły się po około 2,5 godziny. Pierwsze miejsce i tytuł Mistrza Szkoły zdobyły Ala Bilon i Ola Bućko z klasy 1 D, srebrne medale zawisły na szyjach Mai Gorzelannej i Julii Nocuń z 1 A, a na najniższym stopniu podium stanęli: Albert Roj- 1B i Piotrek Karalusz kl. 1E.

ccc

Zawody odbyły się pod patronatem dyrektora Zespołu Szkół w Sulechowie p. Romualda Modrzyka, który ufundował pamiątkowe puchary i medale oraz dyplomy i zestawy słodkości dla wszystkich uczestników turnieju. Zawody zorganizowane zostały przez  trenera najmłodszych adeptów siatkówki w szkole- p. Marka Mierzwińskiegoprzy ogromnej pomocy siatkarzy z klasy IA – GIMNAZJUM.