FESTYN

10 czerwca 2016

3 czerwca 2016r. odbył się w naszej szkole Festyn Rodzinny, którego współorganizatorem był Samorząd Uczniowski. W ramach promocji Festynu Gracjan Kostański z kl. III B zaprojektował plakat  zapraszający na imprezę, który stał się symbolem i wizytówką przedsięwzięcia na terenie szkoły, a także miasta i gminy.

Samorząd Uczniowski przygotował festynowe konkursy: na najliczniejszą grupę biorącą udział w Biegu Rodzinnym oraz na najładniejszy plakat zachęcający do udziału w Festynie. Ogłoszenie wyników odbyło się podczas imprezy.

Najliczniej na start biegu stawiła się kl. IVa z wych. p. Izabelą Gąsieniec,

II miejsce zajęła kl. IIf z wych. p. Danuta Drobek

III miejsce zajęła kl. Ie z wych. p. Izabelą Ławicką.

W gimnazjum najliczniej wystartowała kl. Ib, którą dopingowała i jak zawsze wspierała wychowawczyni p. Marlena Stefanowicz.

Najładniejsze plakaty wykonali:

– Kaja Wawrzyniak z kl. V d

– Paweł Kozłowski z kl. I C (gim.)

– Wojciech Wojewoda z kl. I C (gim.)

Dziękujemy bardzo wszystkim wolontariuszom zaangażowanym w organizację Festynu na stoisku kawiarenki, loterii, pierwszej pomocy, biegu i wszędzie tam, gdzie byli potrzebni. Przez kilka godzin, w upalnym słońcu pracowali: Ola Lombarska, Kacper Szeląg, Fabian Rządkowski, Kuba Micnas, Paulina Maraszek, Dajana Grajnert, Wiktoria Topolska, Karolina Wójcik, Ania Karapietjan, Zuzia Białobrzycka, Wiktoria Sochacka, Roksana Sinicka, Wiktoria Budziłło, Wiktoria Kurkiewicz, Patrycja Szczerbala, Karolina Wojtkowiak i Michał Krengowski

 

V. Konstańczak, M. Maniarska

 

 

[nggallery id=694].

Samorząd Uczniowski

Gazetka Szkolna

Projekt „Dasz Radę”

Matematyka bez granic

SOS Siatkarski Ośrodek Szkolny

Patron szkoły

Certyfikaty