EKO – PLANETA

19 maja 2016

Tegoroczna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego Eko – planeta została rozstrzygnięta. W zmaganiach konkursowych udział wzięło 40 uczniów z klas III – VI szkoły podstawowej. Najlepsze wyniki osiągnęli:

Kategoria  Adept:  Bartosz Modrzyk  kl. V d

oraz  Marzena Kapusta kl. V d,  Patrycja Dąbrowska kl. V d,  Kornelia  Wojciechowska kl. VI d,

Magdalena  Palicka kl. VI b,  Alicja  Baraniecka kl. VI d,  Amelia  Kubiak kl. VI d.

Kategoria   Maluch:  Mikołaj Soroko kl. IV d

oraz  Natan Nocuń kl. IV d,  Jakub  Gaik kl. III a,  Michał Jurewicz kl. IV d,  Jakub  Lulczyk kl. III a,  Maksym  Składanowski kl. IV c,  Aleksandra  Stajkowska kl. III a,  Jarosław  Juryk kl. III a, Maksymilian Kwaśny kl. III d,  Maja  Świczerewska kl. III a,  Kamil  Stanek kl. IV c,  Julia  Kożuch kl. IV c,  Jakub  Szymański kl. III d.

Gratulujemy wyróżnionym uczniom  oraz nauczycielkom przygotowującym ich do konkursu – paniom A. Szymańskiej, A. Wesołowskiej, B. Kondratowicz i J. Kardzis. Organizatorkami konkursu w szkole były panie Anna Szymańska i Teresa Czerniawska.