Rekolekcje

16 maja 2016

Kolejne rekolekcje w Paradyżu za nami, jedne z najpiękniejszych :)Ksiądz Przemek uświadomił nam, że wcale nie trzeba wina, aby zauważyć, że Kościół jest „fajną laską ” :) A tak na poważnie, odkrywaliśmy na nowo czym jest Kościół i jaka w nim jest nasza rola.

W tym celu, między innymi pielgrzymowaliśmy do źródeł chrześcijaństwa w naszej diecezji, do Sanktuarium Pierwszych Polskich Męczenników w Międzyrzeczu. Oprócz wędrówki uczestniczyliśmy w bardzo ciekawych konferencjach, przeżywaliśmy piękne nabożeństwa, wygłupialiśmy się na sali gimnastycznej, biegaliśmy za Dziubusiem/Przemusiem, zjadaliśmy pyszności przygotowane przez nasze Panie opiekunki (oraz Natkę), imprezowaliśmy do rana (popijając Piccolo). Atmosfera wspólnie spędzonych chwil była wspaniała i długo jeszcze pozostanie w naszej pamięci. Kto nie był, niech żałuje i dołączy do nas następnym razem :)

[nggallery id=682].