POŁOWINKI

18 kwietnia 2016

7 kwietnia uczniowie drugich klas gimnazjum bawili się na zabawie połowinkowej, którą zorganizowali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Impreza miała na celu przypomnieć, że to już połowa nauki w gimnazjum.

Zabawę prowadził tradycyjnie DJ Mundek, a nasi drugoklasiści udowodnili, że potrafią wspaniale się bawić. Podczas imprezy na wszystkich uczestników czekała słodka niespodzianka. Był to tort, który wykonała Pani Maryla Maciejewska, babcia jednej z uczennic. Za ten miły gest Samorząd Uczniowski składa podziękowania.

Impreza zorganizowana była po raz trzeci i udała się w 100%.

Na dowód tego zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

 

Opracowanie: Monika Maniarska i Wioletta Konstańczak – opiekunki SU

 

 

 

 

 

[nggallery id=669].

Samorząd Uczniowski

Gazetka Szkolna

Projekt „Dasz Radę”

Matematyka bez granic

SOS Siatkarski Ośrodek Szkolny

Patron szkoły

Certyfikaty