Spotkanie Kolędowe

1 lutego 2016

06.01.2016r. w Sulechowskim Zborze odbyło się Spotkanie Kolędowe z Małym Księciem. W czasie uroczystości Koło Misyjne i Przyjaciele (w tym uczniowie klasy IIIb ) przedstawiło nietypowe jasełka, w trakcie których przypomnieliśmy sobie życiową prawdę, że ,,Dobrze widzi się tylko sercem.

Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”, zaprosiło do wspólnego kolędowania oraz do licytacji cennych przedmiotów. Po emocjach z aukcją można było przejść do kawiarni Delicjusz na kawę i ciasto, kupić pamiątkę na kiermaszu lub wylosować fant na loterii. Impreza była bardzo udana, atmosfera przepełniona dobrocią i życzliwością. Uroczystość była zorganizowana po to , by wesprzeć edukację podopiecznych Koła Misyjnego w Tanzanii. Zebrana kwota 9450 zł zapewni tym dzieciom dalszą naukę. Dziękujemy serdecznie wszystkim , którzy okazując dobre serce pomogli przy organizacji tego przedsięwzięcia ( Pani Dorocie Bieława, Jakubowi Jaskule, Dawidowi Cierniakowi, wszystkim rodzicom, sponsorom, licytatorom ,księdzu Maciejowi Drozd i wszystkim ludziom dobrej woli).
Krystyna Zamolska

[nggallery id=633].