TYDZIEŃ KARIERY

12 stycznia 2016

26 listopada 2015 roku w Zespole Szkół w Sulechowie w ramach Tygodnia Kariery gościliśmy uczniów i nauczycieli z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie. Uczniowie zaprezentowali szeroki wachlarz oferty edukacyjnej szkół ponadgimnazjalnych.

Propozycje skierowane były do uczniów klas II i III gimnazjum. Uczniowie ZSP podczas prezentacji poszczególnych zawodów przygotowali wiele atrakcji i niespodzianek. Każdy gimnazjalista mógł zapoznać się ze specyfiką wybranego zawodu oraz wykonać proste ćwiczenia. Doradca zawodowy przedstawił możliwości kształcenia zawodowego. Przygotowany był również bank praktyk zawodowych dla zainteresowanych podjęciem nauki w Zasadniczej Szkole Zawodowej. Natomiast klasy gastronomiczne przygotowały smaczny poczęstunek. Gimnazjaliści z dużym zainteresowaniem odwiedzali poszczególne stanowiska zawodowe.
Doradca zawodowy, dyrekcja szkoły, nauczyciele a przede wszystkim uczniowie ZSP wykazali duże zaangażowanie w organizację targów edukacyjnych. Wyrażamy podziękowania i nadzieję na dalszą współpracę w przyszłości.

Pedagodzy szkolni

[nggallery id=631].