SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W GMINNYCH KONKURSACH LITERACKICH I PLASTYCZNYCH

20 listopada 2015

16 listopada 2015r.w Bibliotece Publicznej Gminy Sulechów odbyło się podsumowanie Gminnego Konkursu Literackiego „ Jesienna szaruga”, który skierowany był do uczniów klas IV- VI szkół podstawowych. Każdy uczestnik miał przedłożyć jeden napisany własnoręcznie tekst poetycki. Literackie zmagania cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.

Z naszej szkoły wyróżnienia otrzymali:

Malwina Roj kl. Vb oraz Krzysztof Cieślik kl. Vb

Natomiast 19 listopada 2015r. również w Bibliotece Publicznej w Sulechowie miało miejsce podsumowanie Gminnego Konkursu Plastycznego „ Portret Fryderyka Chopina”, adresowany do uczniów szkół podstawowych klas IV- VI. Konkurs ten został zorganizowany w ramach VII edycji Festiwalu Muzyki Fryderyka Chopina w Sulechowie. Konkurs ten również cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Uczniowie wykonywali swoje prace na lekcjach plastyki pod kierunkiem p. Anny Niesułkowskiej . Z naszej szkoły nagrody i wyróżnienia otrzymały:

II miejsce Kaja Sulik kl. VIc

Wyróżnienia :

Zuzanna Jelinek kl. IVb, Zuzanna Chlebek kl.Vb, Wiktoria Jankowiak kl. Vd

Wszystkie nagrodzone i wyróżnione prace są wyeksponowane w Bibliotece Publicznej Gminy Sulechów. Serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom za udział w konkursach.

Zwycięzcom gratulujemy!

R.Cieślik