POLA NADZIEI 2015

20 listopada 2015

Została zakończona tegoroczna akcja Pola Nadziei. Wzięły w niej udział przede wszystkim klasy edukacji wczesnoszkolnej: Ia, Ib, Ic, Id, Ie, If, IIa, IIb, IIc, IId, IIe, IIf, IIg, IIIa, IIIb, IIIc, IIId, IIIe. W gimnazjum akcję wsparły dwie klasy I B i II B, natomiast w szkole podstawowej klasy: VI b, V d, VI d i VI a.

Jak zawsze niezawodne okazały się „Misie” i „Pajacyki” – grupy z naszej „Zerówki”.
Dziękujemy Kochani Wam wszystkim !!!
Swoją postawą pokazaliście, jak ważny jest dla Was los ciężko chorych ludzi. Dzięki WAM udało się zebrać ponad 1000 zł, które w całości zostało przekazane zielonogórskiemu Hospicjum.
Najhojniejsze klasy otrzymały „słodki upominek” – tort z logo akcji, ufundowany przez Szkolne Koło Wolontariatu.
Nagrodzeni zostali:

III d z wychowawczynią p. Bożeną Kondratowicz
II d z wychowawczynią p. Sylwią Sulek.

Wszystkie pozostałe zespoły klasowe otrzymały pamiątkowe dyplomy.
Aby upamiętnić tegoroczną akcję, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, po raz pierwszy, posadzili cebulki żonkili na terenie naszego miasta. Wiosną, gdy pięknie zakwitną, przypomną mieszkańcom o NADZIEI.
Opiekunowie SU i SKW

[nggallery id=601].