Wizyta w schronisku dla zwierząt w Zielonej Górze

25 czerwca 2015

22 czerwca 2015 roku uczniowie z edukacji wczesnoszkolnej oraz ze szkoły podstawowej i gimnazjum byli na wycieczce w Schronisku dla Zwierząt w Zielonej Górze. Dzieci przekazały karmę, zabawki, koce i inne akcesoria dla zwierząt przebywających w schronisku. Było to podsumowanie szkolnej akcji „Złotóweczka dla pieseczka”. Dziękujemy wszystkim, którzy od wielu lat wspierają naszych czworonożnych przyjaciół i przekazują ogromne ilości karmy.

Dzięki temu nasza szkoła jest jedyną w okolicy, która z tak wielkim zaangażowaniem wspiera zwierzęta oczekujące na nowy dom. Dziękujemy także tym uczniom, którzy włączyli się w zbiórkę, a nie pojechali (z przyczyn organizacyjnych) do schroniska. Wielkie podziękowania kierujemy do wychowawców edukacji wczesnoszkolnej za mobilizację swoich uczniów.

W. Konstańczak i S. Sulek

[nggallery id=572].