IV Marszobieg Kusego

23 czerwca 2015

1 czerwca po raz czwarty odbył się Marszobieg Kusego – impreza, która uświetnia coroczny Bieg Uliczny. Dzięki przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego dzień ten przebiegał w radosnej i kolorowej atmosferze. Obok kawiarenki, waty cukrowej, kiermaszu prac ręcznych i malowania twarzy, mogliśmy wysłuchać najmłodszych solistów z naszej szkoły oraz zobaczyć najmłodszych akrobatów i akrobatki. Tradycyjnie Samorząd Uczniowski podał wyniki przeprowadzonych wcześniej konkursów.

Dzieci z klas edukacji wczesnoszkolnej przygotowywały Rymowanki-Kusowianki, klasy IV-VI wykonywały transparenty promujące bieg, a dla gimnazjalistów przeprowadzony został konkurs fotograficzny p.t. „Fotografia ze sportem w tle”. Dla zwycięzców konkursów ufundowane zostały wspaniałe nagrody.

Opiekunki SU

[nggallery id=565].