XVI Szkolny Konkurs Przyrodniczo – Ekologiczny

27 kwietnia 2015

21 kwietnia odbył się szkolny konkurs przyrodniczo – ekologiczny dla klas drugich i trzecich edukacji wczesnoszkolnej. Celem konkursu było propagowanie wiedzy proekologicznej, umiejętne jej wykorzystanie oraz umiejętność pracy w zespole. Uczestnicy rozwiązywali zadania typu: wykreślanki, krzyżówki, puzzle, rozpoznawanie odgłosów przyrody. Zadania były zróżnicowane pod względem trudności, uwzględniające poziom umiejętności uczniów.

Konkurs przebiegał w miłej i serdecznej atmosferze, a uczniowie wykazali się dużą znajomością zagadnień przyrodniczych. Najwyższą ilość punktów w pionie klas drugich uzyskał zespół w składzie: Maja Świczerewska z kl. II a i Alex Wróż z kl. II c, a w pionie klas trzecich Zuzanna Jelinek i Julia Kożuch z kl. III b. Gratulujemy uczestnikom i nauczycielom wysokich wyników /p. A. Wesołowskiej, M. Mackiewicz i E. Żok/. Konkurs przygotowały i przeprowadziły p. M. Benysek, B. Rakowska, S. Sulek, E. Żok.

[nggallery id=524].