Podsumowanie konkursów przedmiotowych organizowanych w roku szkolnym 2014/2015

21 kwietnia 2015

26 marca 2015 r. o godzinie 1100 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie, odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa lubuskiego organizowanych w roku szkolnym 2014/2015 przez Lubuskiego Kuratora Oświaty. Kuratora Oświaty. Podczas uroczystości wszystkim laureatom wręczone zostały stosowne zaświadczenia oraz nagrody. Podziękowania otrzymali również nauczyciele przygotowujący uczniów, którzy uzyskali tytuł laureata.

W tegorocznej edycji konkursów w szkołach podstawowych, na etapie szkolnym udział wzięło 16 280 uczniów, do etapu rejonowego zakwalifikowano 3 756 uczniów, w etapie wojewódzkim udział wzięło 411 uczniów, z których 156 uzyskało tytuł laureata
14 kwietnia 2015 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie, odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych dla uczniów gimnazjów województwa lubuskiego organizowanych w roku szkolnym 2014/2015 przez Lubuskiego Kuratora Oświaty.
Podczas uroczystości laureatom konkursów zaświadczenia oraz nagrody wręczyli Lubuski Wicewojewoda p. Jan Świrepo oraz Lubuski Kurator Oświaty p. Bogna Ferensztajn. Podziękowania otrzymali również nauczyciele przygotowujący uczniów do konkursów, którzy uzyskali tytuł laureata.
W tegorocznej edycji konkursów w gimnazjum, na etapie szkolnym udział wzięło 14 808 uczniów, do etapu rejonowego zakwalifikowano 3 057 uczniów, w etapie wojewódzkim udział wzięło 488 uczniów, z których 147 uzyskało tytuł laureata.

Gratulujemy wszystkim laureatom i ich opiekunom uzyskanego wyniku.

wyniki wojewódzkich konkursów przedmiotowych2015

[nggallery id=521].