DZIEŃ MŁODOŚCI W GIMNAZJUM

1 kwietnia 2015

20 marca uczniowie naszego gimnazjum świętowali nadejście wiosny. Tradycyjnie w ramach Dnia Młodości klasy przygotowały występy. W tym roku impreza odbyła się pod hasłem TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO i nawiązywała do popularnego programu telewizyjnego. Oficjalnego otwarcia dokonał pan dyrektor.

Kilka tygodni wcześniej przewodniczący klas losowali piosenki, na podstawie których uczniowie przygotowywali teledyski. Podczas zabawy mogliśmy zobaczyć ich twórcze aranżacje. Nauczycielskie jury oceniało: podobieństwo i zgodność z oryginałem, zaangażowanie klasy, choreografię oraz stroje i rekwizyty.

Uczniowie i nauczyciele obecni na imprezie bawili się wspaniale.
Na koniec wszystkie klasy otrzymały pamiątkowe dyplomy. Zwycięska klasa otrzymała talon na kręgielnię, klasa, która zajęła II miejsce wygrała piękny wiosenny tort, a klasa, która zdobyła III miejsce otrzymała torbę słodyczy.

Opracowanie Monika Maniarska i Wioletta Konstańczak – opiekunki SU

[nggallery id=510]

Samorząd Uczniowski

Gazetka Szkolna

Projekt „Dasz Radę”

Matematyka bez granic

SOS Siatkarski Ośrodek Szkolny

Patron szkoły

Certyfikaty