PLAN REKOLEKCJI DLA KLAS III-VI SZKOŁY PODSTAWOWEJ

18 lutego 2015

4-5-6 III 2015r. w naszej szkole odbędą się rekolekcje dla klas III-VI. Zajęcia z siostrami zakonnymi prowadzącymi rekolekcje będą miały miejsce w kościele.

PLAN REKOLEKCJI

4 III 2015(środa)

2 i 3 lekcja –spotkanie w kościele dla klas:
III b, IIId, IVb, Vb,Va, Vc,IVc,IVa (pozostałe klasy w tym czasie mają lekcje zgodnie z planem).
Po skończonych zajęciach w kościele uczniowie wracają do szkoły i realizują lekcje według planu.
5 i 6 lekcja- spotkanie w kościele dla klas:
IIIa,IIIc,IVd,VIb,Vd,VIa,VIc,VId

5 III 2015 (czwartek)

2 i 3 lekcja –spotkanie w kościele dla klas:
Va, Vb, Vc, IIIb, IVa, IVb, IVc ,IVd (pozostałe klasy w tym czasie mają lekcje zgodnie z planem).
5 i 6 lekcja- spotkanie w kościele dla klas:
Vd, VIa, VId, VIb, VIc, IIIa , IIIc, IIId

6III 2015 (piątek)

2 i 3 lekcja –spotkanie w kościele dla klas:
IIIa, IVd, Vd, VId, IVa, IVc, IVb, Va (pozostałe klasy w tym czasie mają lekcje zgodnie z planem).
5 i 6 lekcja – zajęcia w kościele dla klas :
IIIb, IIIc, IIId, Vb, Vc, VIa, VIb, VIc

Podczas zajęć w kościele opiekę nad poszczególnymi klasami sprawują nauczyciele, którzy w danym czasie mają lekcje z danymi klasami.