Zwycięstwo w turnieju „Spróbujmy inaczej!”

27 października 2014

Tydzień promocji zdrowego stylu życia  rozpoczął się w naszej szkole poprzez udział w turnieju „Spróbujmy Inaczej”. Impreza odbyła się 25.10.2014 r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Sulechowie, a zorganizowana została przez Hufiec Babimojsko-Sulechowski ZHP. Tematem przewodnim turnieju było kształtowanie odpowiedzialności za swoje zdrowie. W zabawie uczestniczyło 13 drużyn z terenu Gminy Sulechów. Trzy zespoły reprezentujące naszą szkołę brały udział w sześciu konkurencjach, trzech sprawnościowych i trzech umysłowych. W tym roku jedna z naszych grup zdobyła 76 pkt a tym samym 1 miejsce! Był to 5 osobowy skład z klasy Va. Na pochwałę zasługują także uczniowie z klasy IVa (39 pkt i 8 miejsce) i IVc (18 pkt i 13 miejsce). Podczas zabawy można było zaobserwować zdrowego ducha rywalizacji. Każdy z uczestników otrzymał nagrodę.
Anna Mierzwińska