DEBATA PRZEDWYBORCZA

26 września 2014

23 września odbyła się w naszym gimnazjum debata przedwyborcza. Kandydatki na przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego przedstawiły swoje plany i pomysły w związku z pełnieniem tej odpowiedzialnej funkcji. Następnie odpowiadały na pytania zadawane przez uczniów . Kandydatki musiały wykazać się odwagą i błyskotliwością udzielając odpowiedzi na różne, często trudne,  pytania. Kogo wybiorą nasi uczniowie dowiemy się wkrótce.

25 września, wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Przewodniczący szkoły reprezentuje uczniów wobec Rady Pedagogicznej i Rady Rodziców, współdziała z opiekunami samorządu w zakresie realizacji planu pracy SU oraz rozwiązuje bieżące problemy społeczności uczniowskiej. To ważna i odpowiedzialna funkcja.

Opiekunowie SU  Gimnazjum

Monika Maniarska i Wioletta Konstańczak