Sukces zawodniczek z Sulechowa w Mistrzostwach Województwa w konkurencji karabinka sportowego Nowa Sól 2014

25 września 2014

W dniu 20 września odbyły się zawody strzeleckie z broni kulowej. W zawodach brało udział 11 drużyn z województwa lubuskiego. Zawodnicy rywalizowali ze sobą w kilku kategoriach wiekowych i trzech konkurencjach strzeleckich.

W klasyfikacji drużynowej kategoria  wiekowa open, dystans 50 metrów 30 strzałów w pozycji leżącej drużyna w składzie Weronika Żelek, Justyna Wechterowicz (absolwentki naszej szkoły), Sandra Kowalska z klasy II c gimnazjum nr 3, zajęły VI miejsce w województwie.
W klasyfikacji indywidualnej  junior  rocznik 1997 i młodsi dystans 50 metrów 20 strzałów w pozycji leżącej Sandra Kowalska odniosła duży sukces zajmując I miejsce w województwie. Absolwentka naszej szkoły Weronika Żelek zajęła III miejsce w województwie. Zawodniczki trenują w sekcji strzeleckiej LOK w Gimnazjum nr 3.