Ogólnopolska Olimpiada Franciszkańska

14 kwietnia 2014

Uczennica Zespołu Szkól w Sulechowie- Natalia Różycka (II B gimnazjum) reprezentowała naszą szkołę dnia 2 kwietnia na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Franciszkańskiej w Siedlcach.

W diecezji zielonogórsko- gorzowskiej zdobyła najlepszy wynik. Na ostatnim etapie, ogólnopolskim uzyskała 64% poprawności odpowiedzi. Zważywszy na wyjątkowo wysoki poziom rywalizacji Natalia może pochwalić się ogromną wiedzą.

Zadeklarowała ona, iż za rok również postara się dotrzeć do ogólnopolskiego etapu.

Życzliwość organizatorów była bardzo wyjątkowa, zaplecze materialne, noclegowe , żywieniowe zapewnione, tym bardziej, że odległość z Sulechowa do Siedlec jest spora.

Szczególnie dziękuję rodzicom za zaangażowanie i pomoc oraz Natalii za samozaparcie i poświęcony czas.

Wioletta Samociak