Loteria fantowa

14 kwietnia 2014

W Zespole Szkół w Sulechowie działa wolontariat „Jesteśmy dla Ciebie” założony przez p. Wiolettę Samociak. Działalność grupy polega na pomocy charytatywnej dla dzieci niepełnosprawnych. Obecnie naszą podopieczną jest 12 letnia Nikola, mieszkanka Sulechowa.

Szczególną akcją jest loteria fantowa, której dochód jest wsparciem i pomocą w rehabilitacji naszej podopiecznej. W tym roku odbyła się ona 27 marca. Podczas niej zebrano 1.683 zł. Każdy znalazł coś dla siebie, również wiele słodkości. A nasi przedszkolacy zostali obdarowani podarunkami.

Uczniowie są zachwyceni loterią, która cieszy się dużą popularnością bo na loterii każdy los wygrywa i do tego pomagamy innym. Dla naszych uczniów jest to także dobra okazja do integracji.

W tym roku w dniu loterii gościły u nas dzieci z Ośrodka Wychowawczego, a wśród nich Nikola, która razem ze swoja mamą odwiedziła naszą szkołę.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w to dzieło. Podziękowania kierujemy także dla Dyrekcji i Sponsorów, którzy ofiarowują już od kilku lat nam swoje fanty. Mamy nadzieję na dalszą owocną  współpracę.

Wioletta Samociak