ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

10 września 2013

2 września bieżącego roku uczniowie Zespołu Szkół uczestniczyli w uroczystej inauguracji roku szkolnego 2013/2014. Wakacje – to czas, który kojarzy się z odpoczynkiem, beztroską i radością. Dlatego teraz wszyscy mogli powrócić do codziennych, szkolnych zajęć ciekawi nowych doświadczeń i wiedzy.

Uczniowie, rodzice oraz zaproszeni goście zostali przywitani przez pana dyrektora Romualda Modrzyka. Nie zabrakło też osób, które są blisko związane z naszą szkołą – z ramienia Rady Rodziców: pani Izabelli Wojewody, pani Edyty Radziszewicz i pana Romana Bajora oraz przewodniczącej Komisji Oświaty, pani Romualdy Jareckiej – Cieślak. Głos zabrali też przedstawiciele Samorządu Szkolnego: Kacper Szeląg (Szkoła Podstawowa) i Agnieszka Sabadach (Gimnazjum).

Bardzo serdecznie przywitano pierwszoklasistów. W pierwszym dniu nowego etapu  ich życia  złożyli przysięgę i zostali pasowani na uczniów klasy I. Życzono im wielu sukcesów, radości i prawdziwych szkolnych przyjaźni.

Po zakończeniu uroczystości uczniowie udali się na spotkanie ze swoimi wychowawcami.

Szkoła Podstawowa

[nggallery id=331]

Gimnazjum

[nggallery id=332]

Samorząd Uczniowski

Gazetka Szkolna

Projekt „Dasz Radę”

Matematyka bez granic

SOS Siatkarski Ośrodek Szkolny

Patron szkoły

Certyfikaty