Malformed header from CGI script: Unsupported marker type 0x4e X-Pingback: http://zs3-sulechow.pl/xmlrpc.php Link: ; rel=shortlink Content-Type: text/html; charset=UTF-8 II miejsce Gimnazjum nr 3 w Sulechowie w mistrzostwach szkół województwa lubuskiego w biatlonie letnim krosie strzeleckim | Zespół Szkół w Sulechowie

II miejsce Gimnazjum nr 3 w Sulechowie w mistrzostwach szkół województwa lubuskiego w biatlonie letnim krosie strzeleckim

12 czerwca 2011

W dniu 04.06.2011roku w miejscowo┼Ťci Szlichtyngowa odby┼éy si─Ö mistrzostwa wojew├│dztwa lubuskiego w biatlonie letnim krosie strzeleckim.Zawodnicy┬á szk├│┼é gimnazjalnych┬á rywalizowali w konkurencji bieg prze┼éajowy na┬á 800 metr├│w i strzelanie do tarczy biatlonowej na dystansie 50 metr├│w z karabinka sportowego 5,6 mm. Reprezentacja Gimnazjum nr 3 startowa┼éa w sk┼éadzie :

Paulina Latowska III A

Joanna Mackiewicz III E

Klaudyna Skrzypczak III A

Łukasz Baszko III B

Sebastian G├│recki III E

Adrian Stasik III B

Reprezentacja naszej szko┼éy zaj─Ö┼éa wysokie II miejsce w wojew├│dztwie lubuskim ust─Öpuj─ůc tylko Gimnazjum ze Wschowy.

W klasyfikacji indywidualnej zawodniczka gimnazjum nr 3 Klaudyna Skrzypczak zaj─Ö┼éa I miejsce w wojew├│dztwie w kategorii dziewcz─ůt.