DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

12 czerwca 2011

Dnia 20 maja 2011 r. już po raz szósty absolwenci przedszkoli nr 5, 6, 7 i kl. „0” SP3 przekroczyli progi naszej szkoły w ramach Dnia otwartego dla sześcioletnich dzieci.

Pierwszy raz w życiu, przyszli uczniowie zasiedli w ławach szkolnych i brali udział w zajęciach lekcyjnych. Wcześniej pomyślnie zdali egzamin do klasy I, w trakcie zabaw i konkursów w hali widowiskowo-sportowej.

Dwugodzinne spotkanie „W krainie liczb i liter” upłynęło w miłej i przyjaznej atmosferze. Obdarowani upominkami (ufundowanymi przez dyrektora szkoły), zadowoleni goście opuszczając szkolę, obiecywali wrócić 1 września 2011 r.

Gospodarzami imprezy byli uczniowie kl. III wraz z wychowawcami oraz koordynator dnia otwartego: B. Kondratowicz.

Bożena Kondratowicz