Zbiórka ZSEE

3 czerwca 2011

25  i  26 maja odbyła się w naszej szkole zbiórka ZSEE (zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego).

Uczniowie klas VI zbierali małogabarytowe urządzenia AGD – odkurzacze,  żelazka, suszarki do włosów, golarki. Wśród uszkodzonego sprzętu znalazły się również myszki komputerowe, uszkodzone klawiatury, telefony komórkowe. Uczniowie i rodzice przynosili zużyty sprzęt audiowizualny – radioodbiorniki, magnetofony, odtwarzacze video i dvd.

Dziękujemy wszystkim, którzy oddając zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, przyczynili się do ochrony środowiska naturalnego.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę spółki TEW Gospodarowanie Odpadami, która corocznie współpracuje z naszą szkołą, podstawiając specjalny kontener na zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.

Koordynatorkami akcji były p.Anna Szymańska i p.Aleksandra Zawartowska.