Mistrzowie Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym.

29 maja 2011

11 maja 2011r na sulechowskim stadionie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym. W zawodach brała udział także reprezentacja naszej szkoły podstawowej zarówno dziewcząt jak i chłopców. W skład  czwórboju weszły  4 konkurencje :  bieg 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz u dziewcząt bieg na 600m, u chłopców bieg na 1000m. Startujący musieli więc wykazać się wszechstronnym przygotowaniem lekkoatletycznym. Po zaciętej walce obydwie reprezentacje zwyciężyły, zapewniając sobie awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 3 czerwca w Zielonej Górze. W skład reprezentacji dziewcząt weszły następujące zawodniczki:

Agnieszka Rusin, Kinga Romańczuk, Natalia Łuczyńska, Beata Wechterowicz, Jagoda Lubera oraz Wiktoria Kordzińska. Zespół chłopców tworzyli: Radosław Lacelt, Maximilian Klee, Michał Majewski, Kamil Górecki, Michał Tarnowski, Adrian Więckowski.

Gratulujemy zawodnikom i życzymy medalowego finału.