Finał Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych

29 maja 2011

We wtorek 28 kwietnia 2011 w Łęknicy odbył się Finał Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W zawodach tych startowały reprezentacje  naszej szkoły podstawowej i gimnazjum. Najlepiej spisała się sztafeta chłopców ze szkoły podstawowej  zajmując 3 miejsce i zdobywając tym samym brązowy medal. Zespół tworzyli następujący zawodnicy: Radosław Lacelt, Majewski Michał, Kamil Górecki, Maximilian Klee, Michał Tarnowski, Więckowski Adrian, Mleczko Cezary, Matuszczak Jakub, Modrzyk Jakub,

Dobrze spisała się także drużyna dziewcząt  zajmując miejsce 5 . Dziewczęta startowały w następującym składzie: Agnieszka Rusin, Kinga Romańczuk, Łuczyńska Natalia, Krzywa Patrycja, Wechterowicz Beata, Wojtkowiak Natalia, Karzek Angelika, Sommer Aleksandra, Bartosz Klaudia, Szypowska Wiktoria i Rychły Dominika.

W zawodach rywalizowały także  dziewczęta z gimnazjum.  Drużyna  w składzie: Joanna Mackiewicz, Czwałga Dominika, Kruk Iga, Czerniawko Karolina, Latowska Paulina, Perchlicka Magdalena, Piotrowska Sandra, Melonek Weronika, Drzymała Paula, Dobrochłop Zuzanna zajęła miejsce 7.