Biegi Uliczne.

29 maja 2011

Sezon lekkoatletyczny w pełni. Uczniowie naszej szkoły startują  więc  w wielu zawodach szlifując  swoją  formę i porównując swoje umiejętności z innymi zawodnikami. 3 maja lekkoatleci brali udział w biegu ulicznym w Zbąszynku. Udane starty zaliczyli : Joanna Mackiewicz, która zwyciężyła w kategorii dziewcząt kl.III  gimnazjów, Sandra Piotrowska zajmując miejsce III oraz Arkadiusz Tudorow, który  w pięknym stylu pokonał rywali w kategorii klas II gimnazjów. I miejsce zajął także Michał Majewski w kategorii klas VI, a miejsce II Radosław Lacelt. III miejsce wywalczyła Agnieszka Rusin w kategorii klas V .Na bardzo dobrym  V miejscu znalazła się Agata Tomaszewska startująca w kategorii klas IV.

W klasyfikacji drużynowej szkół podstawowych zajęliśmy III miejsce, natomiast szkół gimnazjalnych VI.

Kolejnym biegiem ulicznym w którym startowali nasi uczniowie był bieg w Dolsku w woj. wielkopolskim. Bieg rozgrywany był oddzielnie w kategoriach szkół podstawowych i szkół gimnazjalnych.

W kategorii szkół podstawowych najlepiej spisała  Agnieszka Rusin, która zwyciężyła w kat. klas V-VI szkół podstawowych. W tej samej kategorii chłopców II miejsce zajął Radosław Lacelt.

W kategorii szkół gimnazjalnych dziewcząt w biegu na 3 km II miejsce wywalczyła Joanna Mackiewicz a w kat. chłopców na III miejscu uplasował się Arkadiusz Tudorow, na IV Piotr Pabisiak.

Nasza szkoła została także wyróżniona pucharem w klasyfikacji szkół.