Mistrzostwa Polski. XI Turniej Piłki Nożnej: „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

17 lutego 2011

Rozpoczęły się zapisy do XI edycji Turnieju Piłki Nożnej ” Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, czyli oficjalnych Mistrzostw Polski dziewcząt i chłopców w kategorii U-10. Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 marca. Na zdobywców Pucharu Tymbarku i tytułu Mistrzów Polski, obok wielkich emocji, czekają wspaniałe nagrody – wyjazd na imponujący stadion klubu Ajax Amsterdam oraz możliwość treningu w jednej z najlepszych, piłkarskich młodzieżowych szkółek świata.

ZAPISY

Drużyny do Turnieju może zgłaszać trener lub nauczyciel. Zespół może liczyć od 6 do maksymalnie 12 zawodników – dziewcząt lub chłopców. Każdy trener może zgłosić dowolną liczbę drużyn, dzięki czemu w rozgrywkach mogą wziąć udział wszystkie dzieci, które pasjonują się piłką nożną. Najłatwiej zrobić to przez formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest na stronie www.zpodworkanastadion.pl