V Turniej Sprawnościowy im. Janusza Kusocińskiego

3 lutego 2011

Kolejną rocznicę urodzin patrona, Janusza Kusocińskiego, uczniowie klas I-III uczcili na sportowo.

28 stycznia 2011r. odbył się V Turniej Sprawnościowy klas I-III. Dziesięcioosobowe drużyny z klas I, II, i III rywalizowały w sześciu konkurencjach. Mali sportowcy skakali na skakankach, pokonywali tor przeszkód kozłując piłką, niosąc ringo na głowie lub woreczek na paletce. Zawodnicy czołgali się pod ławeczką, , ścigali się z taczkami. Wiele emocji było podczas skoków w workach. Uczniowie wykazali się ogromną wolą walki, wytrwałością, a przede wszystkim szybkością, zwinnością i dużą sprawnością fizyczną. W klasyfikacji klas I zwyciężyła klasa I a, drugie miejsce zajęła klasa I b, a trzecie I c.

Wśród klas II najlepsza okazała się drużyna z klasy II a, na drugim miejscu uplasowała się drużyna z klasy II d, na trzecim zawodnicy z klasy II c.

Wśród klas III najlepsi okazali się zawodnicy z klasy III b, drugie miejsce zajęli sportowcy z klasy III a, a trzecie uczniowie z klasy III d.

Uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe dyplomy, upominki, słodycze, a najlepsze zespoły – puchary.

Zawody przygotowały i prowadziły: Alicja Walicka i Agnieszka Wesołowska

[nggallery id=52]

Samorząd Uczniowski

Gazetka Szkolna

Projekt „Dasz Radę”

Matematyka bez granic

SOS Siatkarski Ośrodek Szkolny

Patron szkoły

Certyfikaty