Bal karnawałowy klas I-III

26 stycznia 2011

Dnia 19.01.2011 r. odbył się bal karnawałowy dla dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniów klas I – III. Dzieci były przebrane w ciekawe i pomysłowe stroje. Bawiły się wróżki, księżniczki, piraci, czarownice oraz inne postacie z bajek i filmów. Rytmiczna muzyka w wykonaniu zespołu muzycznego sprzyjała dobrej, aktywnej zabawie. Po sali przeplatały się korowody, jechały pociągi, węże. Jednym z punktów imprezy był pokaz strojów karnawałowych. Brawom i zachwytom nie było końca. Zabawę przeplatano konkursami i zabawami muzycznymi. Bal dostarczył dzieciom wielu miłych wrażeń, a piękna sceneria sali nadała imprezie dodatkowych walorów.

Organizatorkami balu były: E. Kiełbasa, M. Mackiewicz

[nggallery id=51]

Samorząd Uczniowski

Gazetka Szkolna

Projekt „Dasz Radę”

Matematyka bez granic

SOS Siatkarski Ośrodek Szkolny

Patron szkoły

Certyfikaty