Wiem wszystko o AIDS

14 grudnia 2010

2 grudnia 2010 z okazji przypadającego 1 grudnia Międzynarodowego Dnia Solidarności z Chorymi na Aids i Nosicielami Wirusa Hiv został zorganizowany konkurs „Wiem wszystko o AIDS”.

Do konkursu przystąpiło dziewięć drużyn trzyosobowych. Uroczystego otwarcia konkursu dokonała Pani wicedyrektor Iwona Kucharska. W skład jury wchodziły Panie Lidia Kożańska, Aleksandra Koszelowska – Gajek oraz Elżbieta Turzańska. Pomocą przy organizacji konkursu służyły uczennice klasy III e gimnazjum Joanna Jurczak i Joanna Mackiewicz.

Laureatami konkursu zostali:

MIEJSCE I

Zespół z klas III e w składzie: Krakowiak Patrycja, Gitler Magdalena, Garbacz Paulina

MIEJSCE II

Zespół z klasy III a w składzie: Latowska Paulina, Śliwa Wojciech, Jasiewicz Jakub

MIEJSCE III

Zespół z klasy III b w składzie: Czwałga Dominika, Cierniak Dawid, Ostapczuk Weronika

Opiekun Szkolnego Koła PCK

Marta Twardowska