Halloween – Gimnazjum

15 listopada 2010

Dnia 29 października 2010 roku w Zespole Szkół w Sulechowie odbył się szkolny konkurs na najstraszniejsze przebranie i najciekawszą ozdobę związaną ze świętem Halloween. Konkursy zostały zorganizowane dla uczniów gimnazjum. Komisja w składzie E. Borzęcka i A. Opajdowska wyłoniła  następujące miejsca za konkurs na najstraszniejsze przebranie:

I miejsce – Pamela Dolata (ID), Karolina Klee (IIB), Wiktoria Kozakiewicz (IIB)

II miejsce – Kamila Wiatr (IB), Krzysia Balcerek (IB), Weronika Melonek (IA)

III miejsce – Anna Gadomska (IIB), Paula Zjawin (IIB), Bartosz Kuleczka (IA)

WYRÓŻNIENIA OTRZYMALI:  Martyna Ryszewska, Mateusz Szulczyk, Aleksandra Wojewoda, Patrycja Krakowiak, Magda Gitler, Patrycja Bajda, Brygida Stępień, Aleksandra Kłosowicz, Magdalena Sakowicz, Alicja Borkowska, Oliwia Bańkowska, Martyna Kukwa, Sylwia Bazewicz, Aneta Cieślińska, Adrian Szura.

W konkursie na najciekawszą ozdobę związaną ze świętem Halloween komisja przyznała natomiast następujące miejsca:

I miejsce – Mateusz Bodera (II C), Kinga Kaczorowska ( I D )

II miejsce – Adrian Radziszewicz ( I B ), Adriana Książek (II C )

III miejsce – Krzysztof Mikołajczyk (II D ), Agnieszka Korotyniec ( II B )

WYRÓŻNIENIA :  Dawid Łoś, Łukasz Mikołajczyk, Bartosz Kuleczka, Wojtek Bednarek, Wojtek Kulik, Oliwia Bańkowska, Adrian Banaszkiewicz, Pamela Dolata, Patrycja Bajda, Marta Laskowska, Karolina Malicka, Kinga Malicka, Monika Kaczorowska, Karolina Bukowska.

Konkursy przygotowały Panie Ewa Leśniak-Borzęcka oraz Arleta Opajdowska.

Oto nasze zdjęcia ze święta Halloween: