Halloween- Szkoła Podstawowa

8 listopada 2010

Dnia 29 października 2010 roku w naszej szkole obchodziliśmy Halloween. Z tej okazji Pani Marta Mużyło-Klocek, Pani Karolina Drobek oraz Pani Monika Rakowska-Kłos zorganizowały konkursy dla klas IV-VI.Uczniowie mieli za zadanie stawić czoła kilku konkursom: wykazać się wiedzą o Halloween podczas quizu, zręcznością podczas rywalizacji, w której musieli jeść cukierki zwisające ze wstążek na czas oraz jak najszybciej ułożyć Halloween’owe puzzle.

Poszczególne klasy reprezentowały 3-osobowe grupy przedstawicieli.

Wszyscy uczestnicy byli bardzo dobrze przygotowani. W klasach IV najlepiej wypadła klasa IV C, w klasach V zwyciężyła klasa VB, natomiast w klasach VI wygrała klasa VIA.

Ogłoszono również konkurs na najciekawsze Halloween’owe przebranie. Jury wyłoniło zwycięzców w składzie:

Klasa IV – Konrad Czajkowski IVB

Klasa V- Aleksandra Kamińska VB

Klasa VI- Jacek Durzyński VI D

Konkurs na najładniejszą dynię również cieszył się dużą popularnością. Zgromadzonych zostało kilkanaście dyń, z których zostały wybrane 3 najciekawsze:

I miejsce zdobyła dynia Wiktorii Kmiciewicz z klasy VB

II miejsce zdobyła dynia Adrianny Olczak z klasy VID

III miejsce zdobyła dynia Kamila Radziszewskiego z klasy IV D

Zorganizowano również konkurs na najciekawszy plakat pod tytułem  „The most extraordinary ghost”.

I miejsce zdobył Nikodem Klocek z klasy V A

II miejsce zdobył Miłosz Wachowski z klasy VI A

III miejsce zdobyła Jagoda Lubera z klasy VI C

IV miejsce zdobył Kacper Stachniuk z klasy VC

Zwycięzcy otrzymali drobne nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe Halloween’owe dyplomy!

Oprócz konkursów przedstawiciele klas IV-VI sprzedawali wypieki uczniom wszystkich klas. Każdy miał okazję osłodzić sobie ten dzień!